Mağazalarda qiymətləri
-
299,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 299,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Sənaye |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1000 Wt |
| Sorma gücü | 220 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 20 L |
| Gücün tənzimlənməsi | Yoxdur |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Yellow |
| Hündürlük | 52.6 cm |
| En | 36.5 cm |
| Dərinlik | 38.4 cm |
| Çəkisi | 6.8 kq |