Mağazalarda qiymətləri
-
439,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 439,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Sənaye |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1100 Wt |
| Sorma gücü | 240 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 25 L |
| Gücün tənzimlənməsi | Yoxdur |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Yellow |
| Hündürlük | 65.2 cm |
| En | 38.2 cm |
| Dərinlik | 41.8 cm |