Mağazalarda qiymətləri
-
189,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 189,00 ₼ |
| Mart 2026 | 189,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 189,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 179,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 199,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 189,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 189,99 ₼ |
| İyul 2025 | 199,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 150 Wt |
| Sorma gücü | 28 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 6 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 45 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 75.5 cm |
| En | 40 cm |
| Dərinlik | 14 cm |
| Çəkisi | 3.85 kq |