Mağazalarda qiymətləri
-
169,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: dünən 08:58
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 169,00 ₼ |
| Mart 2026 | 169,00 ₼ |
| İyun 2025 | 169,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2000 Wt |
| Sorma gücü | 210 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Red |
| Hündürlük | 24 cm |
| En | 26.5 cm |
| Dərinlik | 41 cm |
| Çəkisi | 5.7 kq |