Mağazalarda qiymətləri
-
359,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Dekabr 2024 | 359,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 650 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 1.5 L |
| Səs səviyyəsi | 79 dB |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Black/Violet |
| Hündürlük | 24.7 cm |
| En | 28.1 cm |
| Dərinlik | 41 cm |
| Çəkisi | 4.5 kq |