Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az299,00 ₼6 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 299,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2000 Wt |
| Sorma gücü | 400 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 3 L |
| Səs səviyyəsi | 83 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Red |
| Hündürlük | 25.1 cm |
| En | 28.2 cm |
| Dərinlik | 40 cm |
| Çəkisi | 4.8 kq |