Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az529,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 529,99 ₼ |
| Mart 2026 | 529,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 529,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 599,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 599,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 499,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 519,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 519,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 519,99 ₼ |
| İyul 2025 | 599,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal Yuyucu |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 240 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.72 L |
| Su qabının həcmi | 0.87 L |
| Səs səviyyəsi | 75 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Maksimum işləmə müddəti | 40 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 115.7 cm |
| En | 33 cm |
| Dərinlik | 31.6 cm |
| Çəkisi | 4 kq |