Mağazalarda qiymətləri
-
319,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 319,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 319,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 319,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 319,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1500 Wt |
| Sorma gücü | 390 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 1.3 L |
| Səs səviyyəsi | 86 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7 m |
| Rəng | Black/Orange |
| Hündürlük | 31.4 cm |
| En | 26.5 cm |
| Dərinlik | 43.6 cm |
| Çəkisi | 4.6 kq |