Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az699,99 ₼son yenilənmə: bu gün 10:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 549,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 569,99 ₼ |
| Mart 2026 | 599,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 649,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 809,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 579,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 799,99 ₼ |
| İyul 2025 | 549,99 ₼ |
| İyun 2025 | 549,99 ₼ |
| May 2025 | 799,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 550 Wt |
| Sorma gücü | 200 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.8 L |
| Səs səviyyəsi | 86 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 113 cm |
| En | 25 cm |
| Dərinlik | 21.5 cm |
| Çəkisi | 2.6 kq |