Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az99,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1800 Wt |
| Sorma gücü | 370 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 3.5 L |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 30 cm |
| En | 30 cm |
| Dərinlik | 42 cm |
| Çəkisi | 6.25 kq |