Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az119,99 ₼son yenilənmə: bu gün 20:16
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 119,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 109,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 72 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.4 L |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Maksimum işləmə müddəti | 15 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Red |
| Hündürlük | 13 cm |
| En | 42 cm |
| Dərinlik | 14 cm |
| Çəkisi | 0.9 kq |