Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az449,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 400 Wt |
| Sorma gücü | 120 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.4 L |
| Səs səviyyəsi | 83 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Gray |
| Hündürlük | 125 cm |
| En | 25 cm |
| Dərinlik | 23.5 cm |
| Çəkisi | 1.54 kq |