Mağazalarda qiymətləri
-
369,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 06:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 369,00 ₼ |
| Mart 2026 | 429,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 429,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2100 Wt |
| Sorma gücü | 440 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2 L |
| Səs səviyyəsi | 84 dB |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7 m |
| Rəng | Black/Blue |
| Hündürlük | 33.7 cm |
| En | 29.3 cm |
| Dərinlik | 45 cm |
| Çəkisi | 5.5 kq |