Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az2 679,00 ₼4 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2022 | 2 679,00 ₼ |
| Fevral 2022 | 2 679,00 ₼ |
| Oktyabr 2021 | 2 679,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | C Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Şkaf tipli |
| Güc | 14100 Vatt |
| İş sahəsi | 140 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 48000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 4800 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 54 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1824 x 529 x 380 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 1008 x 830 x 410 mm |
| Çəki (daxili blok) | 55 kq |
| Çəki (xarici blok) | 95 kq |