Mağazalarda qiymətləri
-
1 749,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:40
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 749,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 749,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 749,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 749,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 6200 Vatt |
| İş sahəsi | 65 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2000 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1745 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 29 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 57 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 975 x 318 x 222 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 800 x 553 x 275 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11.6 kq |
| Çəki (xarici blok) | 32.7 kq |