Mağazalarda qiymətləri
-
1 579,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:40
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 579,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 579,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 579,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 579,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 6800 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 3210 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 3610 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 32 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 975 x 320 x 220 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 898 x 643 x 355 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11.9 kq |
| Çəki (xarici blok) | 44.4 kq |