Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az3 999,00 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2023 | 3 999,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | B Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Şkaf tipli |
| Güc | 15500 Vatt |
| İş sahəsi | 150 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 60000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 5140 Vatt |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1850 x 600 x 350 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 1250 x 960 x 340 mm |
| Çəki (daxili blok) | 57 kq |
| Çəki (xarici blok) | 108 kq |