Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az599,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2024 | 599,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 519,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 549,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 579,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2500 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 35 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 53 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 700 x 265 x 190 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 696 x 432 x 256 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.3 kq |
| Çəki (xarici blok) | 20.9 kq |