Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az699,00 ₼5 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2021 | 699,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | D Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2400 Vatt |
| İş sahəsi | 24 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 885 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 747 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 30/35 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 53 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 708 x 263 x 190 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 696 x 432 x 256 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.3 kq |
| Çəki (xarici blok) | 25.6 kq |