Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az999,00 ₼4 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2022 | 999,00 ₼ |
| Fevral 2022 | 999,00 ₼ |
| Dekabr 2021 | 999,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2550 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2550 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2800 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 23/36 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 708 x 263 x 190 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 780 x 540 x 245 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.7 kq |
| Çəki (xarici blok) | 28 kq |