Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 099,00 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2022 | 1 099,00 ₼ |
| Mart 2022 | 1 099,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3500 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1090 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1000 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 27/37 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 865 x 290 x 200 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 800 x 550 x 280 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9.6 kq |
| Çəki (xarici blok) | 28 kq |