Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az749,99 ₼6 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Noyabr 2025 | 749,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 749,99 ₼ |
| İyul 2025 | 699,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3500 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1225 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 995 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 37 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 54 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Ölçülər (daxili blok) | 807 x 290 x 200 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 696 x 432 x 256 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9.4 kq |
| Çəki (xarici blok) | 24.7 kq |