Mağazalarda qiymətləri
-
999,00 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Dekabr 2023 | 999,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | D Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3200 Vatt |
| İş sahəsi | 32 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1118 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 920 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 27/37 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 865 x 290 x 200 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 696 x 432 x 256 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9.8 kq |
| Çəki (xarici blok) | 27 kq |