Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 199,00 ₼4 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2022 | 1 199,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5000 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1590 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1410 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 31/44 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1008 x 318 x 225 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 780 x 540 x 245 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12 kq |
| Çəki (xarici blok) | 35 kq |