Mağazalarda qiymətləri
-
1 599,00 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2024 | 1 599,00 ₼ |
| Dekabr 2023 | 1 599,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | C Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5000 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1178 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1385 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 31/44 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1008 x 318 x 225 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 780 x 540 x 245 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12 kq |
| Çəki (xarici blok) | 35.2 kq |