Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 799,00 ₼5 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2021 | 1 799,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | B Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 6600 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2190 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2050 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 28/42 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 53 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1008 x 318 x 225 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 890 x 697 x 353 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12 kq |
| Çəki (xarici blok) | 51 kq |