Mağazalarda qiymətləri
-
1 899,00 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2024 | 1 899,00 ₼ |
| Dekabr 2023 | 1 899,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | B Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 6800 Vatt |
| İş sahəsi | 68 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410А |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2195 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1995 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 33/50 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1008 x 318 x 225 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 860 x 730 x 308 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12 kq |
| Çəki (xarici blok) | 56 kq |