Mağazalarda qiymətləri
-
749,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 749,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 749,99 ₼ |
| Mart 2026 | 599,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 599,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 749,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 599,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 599,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 649,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 749,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 549,99 ₼ |
| İyul 2025 | 699,99 ₼ |
| İyun 2025 | 699,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3450 Vatt |
| İş sahəsi | 34 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 27 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 53 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 790 x 255 x 200 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 660 x 482 x 240 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 25 kq |