Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az2 189,00 ₼
-
smarton.az2 439,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5000 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1470 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1540 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 34/44 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 47 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1070 x 296 x 241 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 875 x 695 x 320 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11 kq |
| Çəki (xarici blok) | 46 kq |