Mağazalarda qiymətləri
-
2 999,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 06:30
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 2 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Şkaf tipli |
| İş sahəsi | 160 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 60000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 59 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1906 x 385 x 581 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 1030 x 1334 x 380 mm |
| Çəki (daxili blok) | 51 kq |
| Çəki (xarici blok) | 97 kq |