Mağazalarda qiymətləri
-
769,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 14:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 769,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2600 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 42 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 50 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 792 x 279 x 195 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 729 x 431 x 318 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8 kq |
| Çəki (xarici blok) | 20 kq |