Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az1 699,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| İş sahəsi | 75 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1384 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1575 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 56 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 66 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1053 x 323 x 226 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 1009 x 638 x 364 mm |