Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 299,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 10210U |
| Prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Prosessor keşi | 6 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce MX230 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| HDD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | HDD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1366 x 768 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 363 mm |
| Eni | 251 mm |
| Qalınlığı | 20 mm |
| Çəkisi | 1900 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|