Mağazalarda qiymətləri
-
4 659,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 9 |
| Prosessor modeli | 5900HX |
| Prosessor sürəti | 3.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA Geforce RTX A2000 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 3840 x 2400 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 362 mm |
| Eni | 264 mm |
| Qalınlığı | 20 mm |
| Çəkisi | 2400 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2021 |