Mağazalarda qiymətləri
-
1 599,99 ₼
-
1 649,00 ₼
-
irshad.az1 869,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 1240P |
| Prosessor sürəti | 3.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 12 |
| Prosessor keşi | 12 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel Iris Xe Graphics 80 EUs |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 17.3 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution | 1600 x 900 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 399.3 mm |
| Eni | 254.3 mm |
| Qalınlığı | 21 mm |
| Çəkisi | 2100 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2022 |