Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az3 159,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 1360P |
| Prosessor sürəti | 1.9 GHz |
| Prosessorların sayı | 12 |
| Prosessor keşi | 18 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel İris Xe Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14.0 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 2880 x 1800 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 313.6 mm |
| Eni | 220.6 mm |
| Qalınlığı | 16.9 mm |
| Çəkisi | 1390 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|