Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 749,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
1 899,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2024 | 1 749,99 ₼ |
| Mart 2024 | 1 599,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 1 599,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 1 599,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 1 749,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 1 749,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 1 899,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 1 949,00 ₼ |
| İyul 2023 | 1 949,00 ₼ |
| İyun 2023 | 1 949,00 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 10500H |
| Prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce GTX1650 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Çəkisi | 2500 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|