Mağazalarda qiymətləri
-
2 799,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core Ultra 7 |
| Prosessor modeli | 258V |
| Prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 12 GB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel Arc Graphics 140V |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.0 inç |
| Resolution | 1920 x 1200 px |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 356 mm |
| Eni | 245.5 mm |
| Qalınlığı | 15.3 mm |
| Çəkisi | 1880 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 1080p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|