Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 999,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 809,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 1 779,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 779,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 799,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 599,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 699,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 2 099,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 13420H |
| Prosessor sürəti | 2.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 12 GB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA Geforce RTX 3050 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 6 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Yenilənmə tezliyi | 144 Hz |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Çəkisi | 2290 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 720p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|