Mağazalarda qiymətləri
-
w-t.az1 219,00 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 3 |
| Prosessor modeli | 4300U |
| Prosessor sürəti | 2.7 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | AMD Radeon Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Çəkisi | 1660 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|