Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 369,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyun 2024 | 1 369,99 ₼ |
| May 2024 | 2 429,99 ₼ |
| Aprel 2024 | 2 099,99 ₼ |
| Mart 2024 | 2 449,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 2 449,99 ₼ |
| Yanvar 2024 | 2 199,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 2 199,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 2 049,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 2 099,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 2 699,00 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 5 |
| Prosessor modeli | 5600H |
| Prosessor sürəti | 3.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Prosessor keşi | 16 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər |
|---|
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|