Mağazalarda qiymətləri
-
1 249,99 ₼
-
irshad.az1 429,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 7 |
| Prosessor modeli | 7730U |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | AMD Radeon Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 359.3 mm |
| Eni | 235 mm |
| Qalınlığı | 17.9 mm |
| Çəkisi | 1620 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2023 |