Mağazalarda qiymətləri
-
w-t.az2 719,00 ₼son yenilənmə: bu gün 10:53
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 2 719,00 ₼ |
| İyul 2025 | 2 719,00 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 7 |
| Prosessor modeli | 5800H |
| Prosessor sürəti | 3.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 16 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Maksimum artırıla bilən RAM | 32 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Yenilənmə tezliyi | 165 Hz |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-A giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 362.5 mm |
| Eni | 260.6 mm |
| Qalınlığı | 22.5 mm |
| Çəkisi | 2400 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 720p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|