Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az7 699,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2024 | 7 299,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 7 699,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 8 199,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 8 199,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i9 |
| Prosessor modeli | 13900HX |
| Prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 24 |
| Prosessor keşi | 2.2 GB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.0 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 6 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 363.4 mm |
| Eni | 262.1 mm |
| Qalınlığı | 25.9 mm |
| Çəkisi | 2500 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2023 |