Mağazalarda qiymətləri
-
2 159,00 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 13650HX |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA Geforce RTX 3050 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 6 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 24 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri |
|---|
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Çəkisi | 2380 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera |
|---|
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|