Anbernic R36S qiymeti
Rəng seçin:
-
Purple139,99 ₼7 ay əvvəl satışda idi
-
Black139,99 ₼7 ay əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| Purple | 139,99 ₼ |
| Black | 139,99 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 129,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 129,99 ₼ |
| İyul 2025 | 129,99 ₼ |
| İyun 2025 | 129,99 ₼ |
| May 2025 | 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Ekran ölçüsü | 3.5 inç |
| Resolution | 640 x 480 px |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Sərt diskin həcmi | 64 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black Purple White |
| Uzunluğu | 174 mm |
| Eni | 84 mm |
| Qalınlığı | 21 mm |
| Çəkisi | 200 qram |