Anbernic RG405M qiymeti
Rəng seçin:
-
Black329,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
-
Gray329,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| Black | 329,99 ₼ |
| Gray | 329,99 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Dekabr 2025 | 329,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 329,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 329,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 329,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 329,99 ₼ |
| İyul 2025 | 329,99 ₼ |
| İyun 2025 | 329,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Disk sürücüsü | |
| Ekran ölçüsü | 4.0 inç |
| Resolution | 640 x 480 px |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Sərt diskin həcmi | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black Gray |
| Uzunluğu | 163 mm |
| Eni | 76 mm |
| Qalınlığı | 16 mm |
| Çəkisi | 260 qram |