Xbox Series S qiymeti
-
White512 GB949,99 ₼irshad.azson yenilənmə: bu gün 13:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 929,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 909,99 ₼ |
| Mart 2026 | 899,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 899,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 949,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 899,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 899,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 899,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 899,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Disk sürücüsü | |
| TV oyun resolution | QHD |
| TV video resolution | 8K HDR |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 120 |
| İstehsal ili | 2020 |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Sərt diskin həcmi | 512 GB 1 TB |
| RAM | 10 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| USB-C giriş sayı | 3 |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Wi-Fi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White Black |
| Uzunluğu | 275 mm |
| Eni | 151 mm |
| Qalınlığı | 65 mm |
| Çəkisi | 1930 qram |