Acer Iconia One 7 qiymeti
-
White119,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
-
White199,99 ₼irshad.az2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2023 | 199,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 119,99 ₼ |
| Avqust 2022 | 119,99 ₼ |
| İyul 2022 | 199,99 ₼ |
| Aprel 2022 | 199,99 ₼ |
| Mart 2022 | 199,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.2.2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Rəng | Black White Red Pink Blue |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 7.0 inç |
| Resolution | 800 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Qalınlığı | 8.9 mm |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3700 mAh |