Acer Iconia Talk S qiymeti
-
16 GB399,00 ₼smarton.az
-
16 GB407,00 ₼smarton.az
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Blue |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 7.0 inç |
| Resolution | 720 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 191.7 mm |
| Eni | 101 mm |
| Qalınlığı | 9.4 mm |
| Çəkisi | 260 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3400 mAh |